Filmele difuzate de Happy Cinema

Programul Happy Cinema in saptamana 9-15 iulie

ABIFF: PARTEA 1, 2D, ANIMATIE, AVENTURI, FAMILIE

2D 85′ AG

Sâmbata 10:00

ABIFF: PARTEA 2, 2D, ANIMATIE, AVENTURI, FAMILIE

2D 77′ AP12

Duminica 10:00

ABIFF: PARTEA 3, 2D, ANIMATIE, AVENTURI, FAMILIE

2D 80′ AG

Sâmbata 12:00

ABIFF: PARTEA 4, 2D, ANIMATIE, AVENTURI, FAMILIE

2D 83′ AP12

Duminica 11:50

BIGFOOT FAMILY, 3D, ANIMATIE, FAMILIE

3D 89′ AG

Vineri 12:40, 14:40

Sâmbata 12:30

Duminica 12:10

Luni 13:40

Marti 13:40

Miercuri 13:40

Joi 13:40

BLACK WIDOW, 3D, ACTIUNE, AVENTURI, SF

3D 130′ AP12

Vineri 16:30, 19:20, 22:00

Sâmbata 16:30, 19:20, 22:00

Duminica 16:20, 19:00, 21:50

Luni 18:30, 21:30

Marti 18:30, 21:30

Miercuri 18:30, 21:30

Joi 18:30, 21:30

CRUELLA, 2D, ACTIUNE, COMEDIE, CRIMA

2D 130′ AP12

Vineri 17:40

Sâmbata 17:40

Duminica 17:20

Luni 17:00

Marti 17:00

Miercuri 17:00

Joi 17:00

FAST & FURIOUS 9, 3D, ACTIUNE, AVENTURI, CRIMA, THRILLER

3D 135′ AP12

Vineri 19:10, 22:10

Sâmbata 19:10, 22:10

Duminica 18:40, 21:30

Luni 16:10, 21:10

Marti 16:10, 21:10

Miercuri 16:10, 21:10

Joi 16:10, 21:10

FRIENDSGIVING, 2D, COMEDIE, DRAMA

2D 90′ AP12

Vineri 15:40, 20:20

Sâmbata 15:40, 20:20

Duminica 15:20, 20:00

Luni 14:30, 19:40

Marti 14:30, 19:40

Miercuri 14:30, 19:40

Joi 14:30, 19:40

GUNPOWDER MILKSHAKE, 2D, ACTIUNE, AVENTURI, THRILLER

2D 110′ AP12

Miercuri 19:00

Joi 19:00

LUCA, 3D, ANIMATIE, AVENTURI, FAMILIE

3D 90′ AG

Sâmbata 11:00, 15:20

Duminica 11:00, 15:10

Luni 15:20

Marti 15:20

Miercuri 14:00, 15:20

Joi 14:00, 15:20

PETER RABBIT: THE RUNAWAY, 2D, ANIMATIE, AVENTURI, COMEDIE, FAMILIE, FANTASTIC

2D 90′ AG

Luni 14:00

Marti 14:00

RAYA AND THE LAST DRAGON, 3D, ACTIUNE, ANIMATIE, AVENTURI, COMEDIE, FAMILIE, FANTASTIC

3D 110′ AG

Sâmbata 10:30, 14:00

Duminica 10:30, 13:50

SPACE JAM: A NEW LEGACY, 2D, ANIMATIE, AVENTURI, COMEDIE, FAMILIE

2D 120′ AG

Miercuri 16:00

Joi 16:00

SPIRAL: FROM THE BOOK OF SAW, 2D, CRIMA, HORROR, MISTER, THRILLER

2D 90′ IM18

Vineri 17:20, 22:00

Sâmbata 17:20, 22:00

Duminica 17:10, 21:40

Luni 22:00

Marti 22:00

Miercuri 22:00

Joi 22:00

SPIRIT UNTAMED, 2D, ANIMATIE, AVENTURI, FAMILIE, WESTERN

2D 90′ AG

Vineri 12:30, 13:10, 14:30

Sâmbata 10:10, 14:30

Duminica 10:10, 14:20

Luni 13:20

Marti 13:20

Miercuri 13:20

Joi 13:20

THE CONJURING: THE DEVIL MADE ME DO IT, 2D, HORROR, MISTER, THRILLER

2D 105′ N15

Luni 19:10

Marti 19:10

THE ICE ROAD, 2D, THRILLER

2D 100′ AP12

Vineri 15:10, 22:20

Sâmbata 13:10, 22:20

Duminica 13:00, 22:00

Luni 17:20, 21:40

Marti 17:20, 21:40

Miercuri 17:20, 21:40

Joi 17:20, 21:40

WAY DOWN, 2D, ACTIUNE, AVENTURI, FANTASTIC, THRILLER

2D 120′ AP12

Vineri 13:00, 16:40, 19:30

Sâmbata 12:50, 16:40, 19:30

Duminica 12:50, 16:10, 19:10

Luni 15:50, 19:30

Marti 15:50, 19:30

Miercuri 19:30

Joi 19:30

LĂSAȚI UN MESAJ

Politica de comentarii : Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material.


Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului, stergerea integrala sau chiar interzicerea dreptului de a posta, prin blocarea IP-ului folosit.


Site-ul http://www.reporterul.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.