LOCURI de MUNCA in IRLANDA, cu LEAFA de 3.200 EURO (brut) pe luna

Se fac recrutari pentru 30 de locuri de munca in IRLANDA, una dintre conditii fiind aceea de a avea un nivel conversational cel putin mediu, in limba engleza.

Compania de recrutare PCQ Recruitment cauta asistenti medicali care sa lucreze in Irlanda pentru Trinity Care.

Pe langa conditia referitoare la cunoasterea limbii engleze, se cer studii de profil finalizate cu specializarea de asistent medical generalist.

Toate centrele de ingrijire a pacientilor care fac angajari apreciaza mai mult atitudinea potrivita decat experienta, fiindu-le astfel deschisa calea asistentilor medicali generalisti proaspat absolventi sau fara experienta, insa dedicati acestei profesii.

Salariul pentru asistentii in curs de inregistrare este de 2.200 euro brut pe luna, iar pentru asistentii inregistrati leafa medie este de 3.200 euro brut pe luna, variind in functie de experienta.

Se ofera si prime pentru turele de noapte, de weekend sau de sarbatori. Mesele sunt gratuite. Se ofera cazare in primele zile si biletul de avion este platit de angajator. De asemenea, persoanele selectate vor beneficia de un training de acomodare de doua saptamani.

Cerinte minime:

– Nivel conversational limba engleza – mediu
– Studii de profil finalizate – specializarea asistent medical generalist
– Toate centrele apreciaza mai mult atitudinea potrivita decat experienta. Asadar, sunt dispuse sa primeasca cu placere asistenti medicali generalisti proaspat absolventi sau fara experienta, insa dedicati acestei profesii.

Descrierea jobului

Beneficiile ofertei:

– Angajatorul apreciaza mai mult atitudinea corecta decat experienta, asadar aceasta este o oportunitate ideala pentru proaspetii absolventi sau cei cu experienta redusa, insa foarte implicati.
– Salariu de la €17.50/ora (in medie – €3.200/luna brut) si variaza in functie de experienta – asistenti inregistrati
– Asistentii aflati in curs de inregistrare pot incepe lucrul mai devreme ca infirmieri cu salariu de €12/ora (in medie – €2.200/luna brut)
– Prime pentru turele de noapte, din weekend sau de sarbatori
– Mese gratuite
– Turele sunt alocate in felul urmator: 3 zile lucrezi, 4 zile libere sau 4 zile lucrezi, 3 zile libere.
– Contract de 42 ore/saptamana
– 20 zile de concediu, plus 9 zile libere legale
– Se ofera cazare pentru primele zile
– Vei fi ajutat sa iti gasesti o locuinta pe termen lung
– Bilet de avion asigurat de angajator (in limita a €250)
– Vei fi intampinat la aeroport
– Daca doresti, poti solicita un avans din salariu – se ofera la sosire
– Taxa inregistrare in ABA asigurata de angajator
– Beneficiile vor trebui rambursate numai daca alegi sa parasesti echipa mai devreme de un termen stabilit de Trinity Care si se recalculeaza in functie de durata colaborarii
– Program de Dezvoltare Personala Continua (CPD) – asigurat de angajator
– Pensie privata
– Vei fi ajutat sa obtii numarul PPS si sa iti deschizi cont bancar

Descrierea companiei

Trinity Care ofera pacientilor sai ingrijire pe termen lung, celor aflati in convalescenta, in recuperare in centre dedicate pe teritoriul Irlandei. Trinity Care Group este o companie privata compusa din cinci centre separate in zona Leinster, cu un total de 301 de paturi.
Trinity care iti ofera:
– 2 saptamani de training de acomodare
– Vei fi asistat permanent de colegi pe toata perioada de initiere
– Contractul de munca il vei semna inainte de a incepe orice activitate
– Programe de training intesive prin Trinity Care

NU se percepe comision!!!

Interviurile au loc fata in fata, in Bucuresti, in data de 24 si 25 martie!!!

2 COMENTARII

  1. Buna seara ma intereseaza anuntul dumneavoastra imi puteti da un numar de telefon pentru mai multe informatii multumesc.

  2. Ana, persoana de mai sus, a vorbit bine. Va rog un numar de telefon lasati ca sa vorbim si sa vedem poate ne intilnim fata in fata cum a-ti sugerat, pentru a fi mai siguri, ca in cv pot sa scriu cite-n luna si-n stele! va rog!

Comments are closed.

Politica de comentarii : Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material.

Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului, stergerea integrala sau chiar interzicerea dreptului de a posta, prin blocarea IP-ului folosit.

Site-ul http://www.reporterul.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.